środa, 22 styczeń 2020 09:32

XII edycja nagrody „ŚWIĘTOKRZYSKA VICTORIA”.

Informujemy, że rozpoczął się nabór wniosków do XII edycji „ŚWIĘTOKRZYSKIEJ VICTORII”.

Zgłoszenia do Nagrody Marszałka “Świętokrzyska Victoria” – w kategoriach „Osobowość”, „Przedsiębiorczość” oraz „Samorządność” można nadsyłać do 31stycznia 2020 roku.

Nagroda ma na celu promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Wyróżnienie ma również bezpośredni wpływ na ich integrację. Statuetki „Świętokrzyskiej Victorii” otrzymują podmioty, które prowadząc swoją działalność podnoszą jednocześnie znaczenie Województwa Świętokrzyskiego. Dodatkowym celem “Świętokrzyskiej Victorii” jest wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie regionu świętokrzyskiego oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu.

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach:

  • Samorządność” (dla gmin i powiatów),
  • Osobowość” (dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.)
  • Przedsiębiorczość”.

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że nadsyłanie wniosków potrwa do dnia 31 stycznia. Następnie Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, by ostatecznie wyłonić laureatów XII edycji. Uroczysta gala i ogłoszenie wyników odbędzie się 25 lutego 2020 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

W linku poniżej znajdują się regulamin przyznawania Nagrody oraz formularze zgłoszeniowe – do pobrania tutaj.

 

Czytany 129 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 styczeń 2020 09:42