piątek, 28 luty 2020 12:15

Kopalnia Wapienia „Morawica” S.A. w gronie laureatów XII edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

Miło nam poinformować, że Kopalnia Wapienia „Morawica” S.A. znalazła się wśród 17 laureatów – podmiotów gospodarczych XII edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”.

Certyfikat wręczył w Pałacu Prezydenckim Prezydent Andrzej Duda. Odebrał Prezes Zarządu, Józef Dąbek. Warto zauważyć, że nie jest to pierwsze wyróżnienie w tym konkursie dla Kopalni Wapienia „Morawica” S.A. Konkurs organizowany jest przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta RP.Jego główny cel to promocja pracodawców wyróżniających się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy,w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.To jedyny taki konkurs, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy zrzeszeni w związku zawodowym „Solidarność”.

Zarząd PZPK w imieniu swoim oraz Członków Związku składa szczególne gratulacje Panu Prezesowi Józefowi Dąbkowi, wobec otrzymania kolejny raz tego wyjątkowego i prestiżowego wyróżnienia.

Poniżej więcej informacji na temat tegorocznej gali konkursu: https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,1678,final-xii-edycji-konkursu-pracodawca-przyjazny-pracownikom.html

 

Czytany 505 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 luty 2020 12:19