wtorek, 14 kwiecień 2020 14:12

Wzajemna pomoc przedsiębiorców w ramach akcji #RazemŁatwiej.

Szanowni Państwo, Członkowie Związku,

Jak już informowaliśmy w ostatnim numerze Biuletynu PZPK (nr 52), organizacja Pracodawców RP, ze względu na trudną sytuację przedsiębiorców związaną z wyhamowaniem gospodarki i obostrzeniami prawnymi w ramach zminimalizowania zagrożenia  epidemicznego, przygotowała akcję #RazemŁatwiej.

Jest to inicjatywa zmierzająca do wzajemnej pomocy przedsiębiorców w ramach zbytu produktów/ usług dla pozostałych firm. W związku z powyższym udostępniona została przestrzeń w Google, w ramach tzw. Marketplace.

Pod poniższym linkiem znajduje się plik Excel, w którym można wprowadzać produkt/usługę. Jest on dostępny dla wszystkich, którzy mają poniższy link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Tj_bRqY7pSkFcBJ0uUuzgSdwW3VSeFe0xqcsaZ-prM/edit#gid=0

Zachęcamy do udziału w akcji, bo jak twierdzą jej organizatorzy:

Wspólnie możemy wesprzeć firmy choćby kupując od siebie oferowane produkty/usługi. Pozyskując klientów ochronimy także miejsca pracy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielką Pracodawców RP, Panią Magdaleną Kitlas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Czytany 350 razy