czwartek, 15 grudzień 2016 11:36

Członkowie PZPK laureatami prestiżowych nagród

przyjemnością informuję, że w listopadzie 2016 r., poznaliśmy laureatów konkursu „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, cyklicznej, odbywającej się corocznie imprezy, skierowanej do działających w regionie świętokrzyskim, podmiotów gospodarczych. Jej podstawowym celem jest wyróżnienie i nagrodzenie firm, w szczególny sposób przyczyniających się do rozwoju potencjału gospodarczego regionu w którym prowadzą one swoją działalność, w dbałości o najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług.

Niezmiernie miło mi oznajmić, iż wśród szacownego grona laureatów tegorocznej edycji nagrody godła jakości „Nasze Dobre Świętokrzyskie”, znalazła się Kopalnia Wapienia MORAWICA SA. - wyróżniona godłem „Najpopularniejszy Produkt Świętokrzyski”, za produkowany już od kilkudziesięciu lat, marmur "Morawica". 

W dniu 13 grudnia 2016 r. w Kielcach, poznaliśmy laureatów tegorocznej - XVIII Świętokrzyskiej Nagrody Jakości. Konkursu, którego głównym założeniem jest promocja przedsiębiorstw oraz instytucji z województwa świętokrzyskiego, osiągających znakomite wyniki w nowoczesnym zarządzaniu. Co roku kapituła wybiera najlepsze z firm w kategoriach według liczby zatrudnionych. W konkursie biorą udział przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego organizacje publiczne, niepubliczne, edukacyjne niezależnie od wielkości i formy zatrudnienia posiadające lub mające zamiar ubiegać się o certyfikat jakości, działające na terenie województwa minimum 4 lata i płacące w nim podatki.

Z wielką satysfakcją informuję że w gronie tegorocznych laureatów „Świętokrzyskiej Nagrody Jakości” 2016, znalazła się Firma kierowana przez naszego Kolegę Marka Świercza - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe “POLMARK-Kielce” Sp. z o.o. – w kategorii średnich przedsiębiorstw usługowo-produkcyjnych.

Polski Związek Producentów Kruszyw, składając swoje gratulacje, wyraża radość, iż, prowadzona przez naszych członków działalność, ściśle związana z dbałością o zachowanie obowiązujących norm jakościowych, jest coraz częściej doceniana, nie tylko w środowisku branżowym, ale poza nim.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję laureatom.

Z poważaniem
Aleksander Kabziński
Prezes Zarządu

Czytany 1809 razy