czwartek, 06 grudzień 2018 23:34

III edycja projektu SOLIDNE KRUSZYWA - Branżowy Znak Jakości

Szanowna Koleżanko,  Szanowny Kolego, 

Polski Związek Producentów Kruszyw, za jeden ze szczególnie ważnych celów swojego działania, uznaje promowanie producentów kruszyw, którzy reprezentują profesjonalizm, niezawodność i etykę w działaniu gospodarczym.

Od ubiegłego roku, realizujemy to poprzez Branżowy Znak Jakości – Solidne Kruszywa, który to znak jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym i nadawany niezawodnym producentom.

Jak określił to jeden z współpracujących z nami ekspertów: „Znak ten to Znak Klubu Dżentelmenów - Producentów Kruszyw”.

W roku 2017, pierwszym dziewięciu, a w roku 2018, następnym czterem producentom przyznano ten znak jako dowód uznania dla ich wszechstronnego, pozytywnego działania. Bo, chociaż w nazwie zapisania jest jakość, ale i solidność której  każdy z nas oczekuje od innych uczestników życia gospodarczego.  

Nasz projekt skierowany jest do wszystkich producentów kruszyw w Polsce i taki będzie powszechny przekaz.

Zwracamy się do Państwa licząc na zainteresowanie i podjęcie działań wewnątrz firm, w celu przygotowania niezbędnych wniosków (materiały związane z projektem do pobrania na stronie w zakładce Solidne Kruszywa.

W wypadku pytań, potrzeby wyjaśnień lub uwag proszę o przekazywanie ich na kontakt: email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem temat: Solidne Kruszywa 2018.

Od 2 stycznia 2019 r.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletem materiałów związanych z III edycją Solidnych Kruszyw dostępnym TUTAJ >

Serdecznie zapraszamy.

 

Z wyrazami szacunku

Aleksander Kabziński
Prezes Zarządu

Czytany 930 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 16:20