Komisje tematyczne PZPK

Komisja ds. Jakości PZPK – skład podstawowy:

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Magdalena Baran EGM
2 Magdalena Bardan  IBMB 
3 Artur Chaim PGP Bazalt Wilków 
4 Dariusz Disterhoft  PGP Bazalt Wilków 
5 Tadeusz Dytrych Eurovia Kruszywa S.A.  
6 Iwona Wagner-Gajewska  Cemex Polska 
7 Marcin Grzegorczyk Eurovia Kruszywa S.A.  
8 Małgorzata Jaroszewicz Nordkalk sp. z o.o.
9 Marek Krajewski IBMB
10 Łukasz Leśnik Eurovia Kruszywa S.A. 
11 Dorota Okupska Kopalnia Ogorzelec   
12 Paulina Piątkowska Dolomit Sandomierz S.A.  
13 Maciej Przybylski TPA Sp. z o.o. 
14 Monika Rewera Cemex Polska Sp. z o.o. 
15 Andrzej Skoneczny ASC Consulting 
16 Jadwiga Szuba Górażdże Kruszywa  
17 Marian Szyszko Kopalnie Porfiru i Diabazu  
     

Komisja ds. Jakości PZPK – osoby współpracujące:

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Remigiusz Blacha KSS Bartnica
2 Krzysztof Maryański GZD Siewierz S.A.
3 Artur Michalak Mineral
4 Tomasz Rajczyk Kompania Górnicza
5 Anna Woszczek Cemex Polska
     

Komisja Bezpieczeństwa PZPK:

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Jan Kaczanowski  Szczecińskie K.S.M.  
2 Bartosz Kowalczyk  Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
3 Łukasz Nastala  Eurovia Kruszywa  
4 Grzegorz Piątek   Starszy Specjalista BHP Cemex Polska 
5 Mariola Stefanicka Członek Honorowy PZPK
6 Stanisław Zych Ekspert branży 
     

Komisja Gospodarki Złożem i Środowiskiem:

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Monika Anioł   Lafarge 
2 Wojciech Chudzik  Lafarge 
3 Tadeusz Kruk  Kruszgeo Rzeszów 
4 Dariusz Obrok  Eurovia Kruszywa 
5 Piotr Ostrowski   KPiD Krzeszowice 
6 Marcin Połowniak   EGM Wierzbica  
7 Monika Wosik  Cemex 
     

Zespół ds. komunikacji:

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Barbara Kopczyńska  EGM S.A.
2 Edyta Tokarska  Cemex Polska Sp. z o.o. 
3 Ewa Kirschke  Eurovia Kruszywa 
     

Komisja ds. Legislacji:

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Włodzimierz Chołuj  Cemex Polska Sp. z o.o.  
2 Anna Żarowska- Ptaszek  Eurovia Kruszywa 
3 Piotr Ostrowski  KPiD Krzeszowice 
     

Komisja ds. Eksploatacji Maszyn i Urządzeń (Maszynowa):

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Patryk Czapiewski  Cemex Polska Sp. z o.o. 
2 Robert Dorociak  IMBiGS Sp.z o.o. 
3 Marek Świercz  PPUH Polmark Sp. z o.o. 
4 Michał Zuba   PPUH Polmark Sp. z o.o. 
     

Kapituła Znaku Solidne Kruszywa

 

lp. Firma Przedstawiciel w Kapitule Znaku
1 Górażdże Kruszywa  Jadwiga Szuba 
2 EGM S.A.   Magdalena Baran 
3 Cemex Sp. z o.o.  Iwona Wagner
4 Szczecińskie KSM   Jacek Ogórek  
5 Kamieniołomy Świętokrzyskie  Paulina Piątkowska 
6 Kompania Górnicza  Tomasz Rajczyk 
7 Kopalnia Wapienia Morawica  Dariusz Pęczkiewicz 
8 Kopalnie Dolomitu w Sandomierzu  Paulina Piątkowska 
9 Świętokrzyskie KSM  Karolina Bednarska 
10 Nordkalk Sp. z o.o. Piotr Maciak
11 Eurovia Kruszywa S.A. Tadeusz Dytrych
12 Kopalnia Wapienia "Czatkowice" Sp. z o.o. w Krzeszowicach Monika Tańska
13 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych „KRUSZGEO" S.A. Artur Książek
14 Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych Sp. z o.o  w Rzeszowie Piotr Majkut
     

 

 

Czytany 3312 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 maj 2020 09:24
Więcej w tej kategorii: « Władze PZPK Statut PZPK »